Forum www.niezaleznemogilany.fora.pl Strona Główna www.niezaleznemogilany.fora.pl
Z życia mieszkańców Mogilan
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

fakty o działaniach Piotrowskiego
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.niezaleznemogilany.fora.pl Strona Główna -> Rada Gminy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sedlex




Dołączył: 12 Kwi 2015
Posty: 164
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 8:25, 02 Mar 2018    Temat postu: fakty o działaniach Piotrowskiego

Szykanowanie Rady Gminy Mogilany i równocześnie mieszkańców przez Wójta Piotrowskiego

Prawnik (radca prawny) pozostaje w strukturach urzędu gminy. Rada gminy Mogilany od początku miała zastrzeżenia co do bezstronności radcy prawnego zatrudnionego przez Wójta Piotrowskiego, to może zobowiązać wójta do zapewnienia jej dodatkowej, niezależnej obsługi prawnej, poprzez zawarcie umowy (np. zlecenie) z innym radcą prawnym na prowadzenie tylko i wyłącznie obsługi prawnej rady gminy.
Wójt Piotrowski nie tylko odmówił zatrudnienia innego prawnika na potrzeby Rady, ale zatrudniony przez Wójta prawnik odmówił obsługi prawnej radnym.
[link widoczny dla zalogowanych]

Dla mieszkańca Rada Gminy utożsamiana jest z pojedynczym radnym, gdyż idziemy z problemem lub sprawą właśnie do radnego przez nas wybranego, tego „pojedynczego” radnego.
I „ dzięki” Piotrowskiemu taki radny nie podejmie interwencji faktycznego braku dostępu do usług radcy prawnego zatrudnianego przez Wójta.
Ja przypomnę, że nie radni potrzebują pracy mieszkańców, lecz mieszkańcy potrzebują pracy radnych, a jak mają działać bez obsługi prawnej?
Piotrowski celowo pozbawił radnych obsługi prawnej by sparaliżować działania Rady, a teraz rozpisuje się, że Rada nie działa. Nie działa bo Piotrowski całkowicie Radę sparaliżował.
To Piotrowski stworzył sytuację niezręczną i nader niepożądaną jest sytuacja, w której obsługa prawna dwóch różnych i niezależnych od siebie organów jednostki samorządu terytorialnego – mających odmienne zadania i kompetencje– realizowana jest przez tego samego radcę prawnego, za trudnionego przez jeden z organów, czyli Wójta Piotrowskiego.
Nigdy wcześniej , z żadnym Wójtem takich konfliktów nie było.

To jest celowe działanie Piotrowskiego przeciwko mieszkańcom zwracającym się do swoich radnych.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sedlex




Dołączył: 12 Kwi 2015
Posty: 164
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 8:36, 02 Mar 2018    Temat postu:

Jedno Oko Na Maroko napisał:
Co Wy czepiacie się tego chłopa. Przecież tak nie można, by za winy zięciów, córek, obwiniać rodziców. To hejt w czystej postaci. Dla niego też są to trudne dni i można by na te wydarzenia spuścić zasłonę milczenia.


To co dzieje się w życiu prywatnym naszych włodarzy, przekłada się na nas mieszkańców. Jeśli ktoś nie jest w stanie tak pokierować swoim życiem prywatnym, bo On sam i jego najbliżsi nie żyli w konflikcie z prawem, to jakim cudem pokieruje Życiem CAŁEJ WSPÓLNOTY SAMORZĄDOWEJ?

No tak kieruje, że przedkłada niezgodny z prawem projekt uchwały o studium a następnie przedkłada 111 stron poprawek do tej uchwały!!!!

Piotrowski nie wie co robi? Dlatego jak najszybciej musi przyjść na jego miejsce komisarz, który będzie wiedział co robi.

A co do żieciów, córek, synów itd. zobacz ilu takich jest zatrudnionych. Przykład córka dyrektorki GOK zastąpiła na stanowisku obsługi Rady Gminy wieloletniego, doświadczonego i kompetentnego pracownika p. Sylwię Jarosz. Dlaczego bez doświadczenia, stosownych kompetencji córka dyrektorki GOK objęła z woli Wójta stanowisko na którym sobie nie radzi? Według jakich zasad? Bo córka.....


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gandalf




Dołączył: 02 Mar 2018
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 16:32, 02 Mar 2018    Temat postu:

A mnie zastanawia co dzieje się z referatem działalności gospodarczej. Prowadzę firmę od ponad 12 lat i zawsze bezproblemowo załatwiałem tam swoje sprawy a jak byłem ostatnio to drzwi zamknięte i tylko informacja żeby do Świątnik lub Skawiny jechać? Po tygodniu jak poszedłem to jakaś inna pani tam siedziała i wysłała mnie do Krakowa. Teraz siedzi tam jeszcze ktoś inny i dalej nic nie wiadomo??? Co się dzieje z tym urzędem? Wszyscy już stąd uciekają? Gdzie mamy załatwiać sprawy firmowe?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leksandera




Dołączył: 29 Wrz 2015
Posty: 92
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 14:06, 03 Mar 2018    Temat postu:

Gandalf napisał:
A mnie zastanawia co dzieje się z referatem działalności gospodarczej. Prowadzę firmę od ponad 12 lat i zawsze bezproblemowo załatwiałem tam swoje sprawy a jak byłem ostatnio to drzwi zamknięte i tylko informacja żeby do Świątnik lub Skawiny jechać? Po tygodniu jak poszedłem to jakaś inna pani tam siedziała i wysłała mnie do Krakowa. Teraz siedzi tam jeszcze ktoś inny i dalej nic nie wiadomo??? Co się dzieje z tym urzędem? Wszyscy już stąd uciekają? Gdzie mamy załatwiać sprawy firmowe?


nie wszyscy uciekają , bo Piotrowski trzyma się rękami i nogami, by nie odejść, by jak najdłużej brać kasę he, he, he....

A tak na poważnie, no to sam widzisz jak działam UG gdy Piotrowski jest Wójtem. Na szczęście nie jest tak, że każdy mieszkaniec potrzebuje wszystkich referatów, dlatego mamy wiedzę o złym działaniu tego konkretnego gdy coś próbujemy załatwić. Jest problem z załatwieniem bardzo wielu spraw. Brak gospodarza czyli wójta takiego jak mam być, niestety daje o sobie znać coraz bardziej. Po co nam UG skoro sprawy załatwiamy w gminach sąsiednich? po co płacic Wójtowi bajońskie sumy skoro kieruje nas do załatwiania spraw do innych gmin?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
veto




Dołączył: 11 Sie 2015
Posty: 97
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 17:59, 22 Mar 2018    Temat postu:

Najbardziej przerażająca jest polityka nienawiści wobec Rady Gminy i w efekcie wobec nas mieszkańców. To jest prawdziwa tragedia, jak ten człowiek potrafi skłócać mieszkańców....

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mariankan




Dołączył: 23 Mar 2018
Posty: 15
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 8:54, 23 Mar 2018    Temat postu:

sedlex napisał:
Jedno Oko Na Maroko napisał:
Co Wy czepiacie się tego chłopa. Przecież tak nie można, by za winy zięciów, córek, obwiniać rodziców. To hejt w czystej postaci. Dla niego też są to trudne dni i można by na te wydarzenia spuścić zasłonę milczenia.


To co dzieje się w życiu prywatnym naszych włodarzy, przekłada się na nas mieszkańców. Jeśli ktoś nie jest w stanie tak pokierować swoim życiem prywatnym, bo On sam i jego najbliżsi nie żyli w konflikcie z prawem, to jakim cudem pokieruje Życiem CAŁEJ WSPÓLNOTY SAMORZĄDOWEJ?



Mówienie o członkach rodziny Wójta to nie jest hejt, lecz informacja publiczna. Wójt jest osobą publiczną i dokąd jest na tym stanowisku, wszystko co dotyczy Wójta, Jego życia, rodziny i działań jest informacją publiczną.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sedlex




Dołączył: 12 Kwi 2015
Posty: 164
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 9:22, 23 Mar 2018    Temat postu:

Gandalf napisał:
A mnie zastanawia co dzieje się z referatem działalności gospodarczej. Prowadzę firmę od ponad 12 lat i zawsze bezproblemowo załatwiałem tam swoje sprawy a jak byłem ostatnio to drzwi zamknięte i tylko informacja żeby do Świątnik lub Skawiny jechać? Po tygodniu jak poszedłem to jakaś inna pani tam siedziała i wysłała mnie do Krakowa. Teraz siedzi tam jeszcze ktoś inny i dalej nic nie wiadomo??? Co się dzieje z tym urzędem? Wszyscy już stąd uciekają? Gdzie mamy załatwiać sprawy firmowe?


Niestety dzieje się to co z całą gminą robi p. Piotrowski. To co dzieje się z urzędem gminy i z urzędnikami.
tu mały przykładzik działania Piotrowskiego....

[link widoczny dla zalogowanych]



Niedbalstwo, głupota, bałagan, niekompetencja - to sposób zarządzania gminą przez Piotrowskiego.

Piotrowski zmieni plan zagospodarowania KAŻDEJ GMINIE W POLSCE, no bo co to za problem dla takiego " super Wójta" Laughing Laughing Laughing

Jeden Piotrowski Wójtem całej Polski!!!!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
margo66




Dołączył: 21 Mar 2015
Posty: 134
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 16:03, 23 Mar 2018    Temat postu:

Rzadko się zdarza, by u jednej osoby można było znaleźć tyle wad. A jednak w przypadku p. Piotrowskiego trudno znaleźć zaletę.

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez margo66 dnia Pią 16:15, 23 Mar 2018, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jedno Oko Na Maroko




Dołączył: 22 Mar 2015
Posty: 92
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 23 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Gmina Mogilany

PostWysłany: Sob 0:19, 24 Mar 2018    Temat postu:

mariankan napisał:
Mówienie o członkach rodziny Wójta to nie jest hejt, lecz informacja publiczna. Wójt jest osobą publiczną i dokąd jest na tym stanowisku, wszystko co dotyczy Wójta, Jego życia, rodziny i działań jest informacją publiczną.

Większej bredni nie słyszałem! Idąc Twoim tokiem myślenia, to nawet tajemnice wójtowej alkowy powinny być publiczne. Very Happy Very Happy Very Happy Nie, no - ręce opadają.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alizina




Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 96
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 9:28, 24 Mar 2018    Temat postu:

Jedno Oko Na Maroko napisał:
mariankan napisał:
Mówienie o członkach rodziny Wójta to nie jest hejt, lecz informacja publiczna. Wójt jest osobą publiczną i dokąd jest na tym stanowisku, wszystko co dotyczy Wójta, Jego życia, rodziny i działań jest informacją publiczną.

Większej bredni nie słyszałem! Idąc Twoim tokiem myślenia, to nawet tajemnice wójtowej alkowy powinny być publiczne. Very Happy Very Happy Very Happy Nie, no - ręce opadają.



To czytaj nie "słuchaj" tekstu pisanego.... Cool

A tak na powaznie :

"Trybunał Konstytucyjny zajął stanowisko, że zarówno prawo obywatela do informacji, jak i wartość, jaką jest w demokratycznym państwie jawność życia publicznego, uprawniają do szerszego niż w przypadku innych podmiotów ingerowania w prawo do prywatności osób pełniących funkcje publiczne. Niemniej – zdaniem TK – muszą być zachowane następujące warunki[56]:
1) informacja o osobie pełniącej funkcję publiczną powinna zawsze być związana z jej działalnością publiczną (nie można wykluczyć, że realizacja prawa do informacji będzie dotykała pośrednio nie tylko działalności publicznej, ale również sfery z pogranicza życia publicznego i prywatnego), musi istnieć związek funkcjonalny między rodzajem informacji dotyczących danej osoby i jej zachowaniem jako pełniącej funkcję publiczną;
2) obowiązek ujawnienia informacji o sobie, stanowiąc ograniczenie autonomii informacyjnej, powinien zawsze wynikać z ustawy;
3) ramy ingerencji w sferę życia prywatnego osób pełniących funkcję publiczną są ograniczone nakazem respektowania ochrony ich godności;
4) sfera życia intymnego osoby pełniącej funkcję publiczną jest objęta pełną ochroną prawną;"


jak widzisz tajemnice "alkowy" sa chronione Laughing Laughing Laughing Laughing


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marek.marim




Dołączył: 02 Wrz 2016
Posty: 42
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 22:56, 29 Mar 2018    Temat postu:

Teraz widać jak ważny jest wybór osoby na Wójta Gminy. Piotrowski i garstka jego popleczników robią wodę z mózgu wielu mieszkańcom. I jeszcze ten smieszny "klub radnych dla Naszej Gminy Mogilany". Cyrk!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mariankan




Dołączył: 23 Mar 2018
Posty: 15
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 23:02, 04 Kwi 2018    Temat postu:

Jedno Oko Na Maroko napisał:
Co Wy czepiacie się tego chłopa. Przecież tak nie można, by za winy zięciów, córek, obwiniać rodziców. To hejt w czystej postaci. Dla niego też są to trudne dni i można by na te wydarzenia spuścić zasłonę milczenia.



Ten jak piszesz "chłop" decyduje o naszych pieniądzach, o naszym życiu i naszym stanie posiadania. Ten "chłop" obiecywał, że zrobi to lub tamto, a nie robi nic dobrego oprócz zamieszania i strat w majątku. Bierze za to ogromne pieniadze, by zarządzać majątkiem gminy, a będzie pierwszym Wójtem w historii, który traci majątek zastany, nie ubiega się o środki zewnętrzne, nie dba o powierzone mu sprawy. Byc może to z powodu problemów w rodzinie, nie przecze. Niech więc zajmie się rodzina a stanowisko niech opuści, co powinien już dawno zrobić.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sedlex




Dołączył: 12 Kwi 2015
Posty: 164
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 16:42, 12 Kwi 2018    Temat postu:

Jedno Oko Na Maroko napisał:
Co Wy czepiacie się tego chłopa. Przecież tak nie można, by za winy zięciów, córek, obwiniać rodziców. To hejt w czystej postaci. Dla niego też są to trudne dni i można by na te wydarzenia spuścić zasłonę milczenia.



Niech ten "chłop" już nie niszczy mieszkańców, nie niszczy naszego życia i życia naszych dzieci. Radni są mieszkańcami naszej gminy, są naszymi reprezentantami. Radni mają rację , że sprzeciwiają się złemu działaniu Piotrowskiego.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
franekol




Dołączył: 12 Kwi 2015
Posty: 120
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 2:46, 13 Kwi 2018    Temat postu:

Piotrowski już dawni pokazał, że nie jest Wójtem mieszkańcó Gminy Mogilany.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leksandera




Dołączył: 29 Wrz 2015
Posty: 92
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 10:52, 19 Kwi 2018    Temat postu:

Zablokował działania Rady Gminy, bo jak radni mają pracować bez obsługi prawnej?

W jakim celu blikuje działania rady Gminy Mogilany?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.niezaleznemogilany.fora.pl Strona Główna -> Rada Gminy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin